Квітуча гортензія у вашому саду: як доглядати за казковою феєрією

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
07.09.2022

Як підібрати найкомфортніше місце для зростання гортензії та забезпечити правильний догляд за квіткою ви дізнаєтесь прослухавши наш аудіозапис.

Бажаєте щоб ваш сад прикрашали грандіозні кущі з пишно квітучими різнокольоровими феєрверками, обзнайомтесь з основними особливостями вирощування гортензій.

Спеціально для «СонцеСаду» розкрила деякі важливі секрети створення казкового саду з гортензіями кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри ботаніки Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова Юлія Назарчук.

Найважливішим фактором, який впливає на розкішне зростання гортензії та навіть на колір її квітів є pH ґрунту. Також важливо знати який з видів гортензій краще себе почуває на сонці, а який більше любить тінь. Різні по рясності режими поливу воліють різні види гортензій. Одним більш корисний сухий ґрунт, а іншим важливий щоденний полив. Свою специфіку формуючої обрізки та підготовки до зими має кожен вид. Знаючи всі ці нюанси та дотримуючись порад досвідченого фахівця, вам вдасться мати в своєму саду розкішні яскраво та довго квітучі гортензії.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про догляд за гортензіями, то натискайте ТУТ

Хочемо звернути Вашу увагу, що гортензія налічує більше 35 видів, серед яких є два рідкісні. Їхні особливості та красиві фото вже є на нашому сайті

А Ви давно заходили на нашу сторінку на YouTube? Ми зібрали низку відео з фахівцями у сфері рослинництва. Переходьте та дивіться на канал «СонцеСаду»

Не забувайте зазирати на Facebook «СонцеСаду», аби не пропустити щотижневі акції та класні пости!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram