Жимолость – молодильна ягода

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
09.11.2023

Жимолость їстівна обов'язково повинна рости на вашій присадибній ділянці. Вона містить масу корисних речовин. Інша важлива перевага – раннє достигання, навіть, раніше суниць. За порадами з вирощування жимолості ми звернулись до Любові МИХАЦЬ, співвласниці журналу «СонцеСад», яка запевняє, що з її вирощуванням упорається будь-хто.

 

Любов Ярославівна показала, як кущі жимолості ростуть на ділянці, на якій відстані посаджені кущі саме для інтенсивного вирощування.

Досвідчена садівниця поділилася з аудиторією «СонцеСаду», за що вона любить жимолость і чому закликає всіх садівників-аматорів знайти на своїй присадибній ділянці місце для цієї чудової культури.

Жимолость їстівна - давня культура, добре пристосована до кліматичних умов України, до наших ґрунтів.

Сучасні нові сорти показують значно кращі результати, ніж ті, що давно ростуть на наших ділянках. Ягоди у них більшого розміру, кращі на смак, рясніше зав'язуються на кущах та не осипаються при дозріванні.

Особливо вона наголосила на перевагах сортів Бореал Б'юті, Бореал Біст та Бореал Бліззард, які вже пройшли випробування в українських умовах і стали справжніми фаворитами останніх років.

 Замовити саджанці жимолості кращих сортів можете ТУТ.

 Добірку статей про жимолость знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram