Отримайте в подарунок набір із 5 суперсолодких кукурудз!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.03.2024

 

Друзі, отримайте крутий набір із 5 суперсолодких кукурудз за замовлення на суму понад 1500 гривень! Для наших клієнтів ми обираємо найсолодші з найсолодших! 

Окрім цього ми подаруємо вам річну підписку на журнал "СонцеСад": 4 крутих товстих номери, наповнених інтерв'ю з експертами садівництва, городництва та квітникарства, крутими розіграшами, яскравими каталогами насіння, саджанців та засобів захисту від шкідників. Ви неодмінно почерпнете щось цікаве для себе! А ще майже наші всі статті мають QR-коди, перейшовши за якими ви переглянете захопливу відеорозповідь нашого героя статті. 

Цукрова кукурудза є одним із рекордсменів по вмісту заліза. А багата на різні мінерали: цинк, марганець, калій, фосфор, мідь, магній, фтор, кальцій тощо. До речі, селен, що є також у кукурудзі, здатний сповільнювати процеси старіння і запобігати розвитку ракових пухлин. Тому посадивши кукурудзу на своїй ділянці, ви отримаєте дозу користі. 

А маючи наш журнал, ви будете в курсі новинок вітчизняних і закордонних сортів! «СонцеСад» — ваш путівник у садівництві!, городництві та квітникарстві!! 

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram