Аджика «Заманиха». Швидка консервація

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.11.2020

⌂ Аджика «Заманиха» — дуже смачна консервація, яка швидко готується!

Аджику більше не треба варити 2 години!
Цей рецепт домашньої аджики може потрапити до записничка кожної господині. Адже аджика «Заманиха» готується дуже легко! А виходить – ну, дуже смачною!
До того ж, наш рецепт містить один лайфхак, який допомагає скоротити час приготування аджики у 4 рази!
Аджика «Заманиха» – це домашня аджика без оцту. Вона може бути гострою, а може бути й негострою. Все залежить від вашого смаку і, відповідно, від кількості перчиці (гострого перцю, перцю чилі – кажучи по-іншому), яку ви додасте у цю консервацію.

Продукти:
✅ Помідори – 3 кг
✅ Перець болгарський – 1 кг
✅ Перчиця – 1-5 шт.
✅ Часник – 5-6 головок
✅ Олія – 1 склянка
✅ Цукор – 1 склянка
✅ Сіль – 2 ст.л

Аджика «Заманиха». Відео-рецепт дивіться тут:

Приготування:
Помідори, перець, перчицю, часник пропускаємо через м’ясорубку. На повільному вогні прокип’ячуємо впродовж 10 хвилин.
Знімаємо каструлю з вогню. Коли маса остигне – ви помітите, що вона дещо розшарувалася: зверху збирається сік, гуща опускається донизу.
Цінний лайфхак! Кладемо на поверхню остиглої помідорно-перцевої маси сито (ситечко). Усередині ситечка збиратиметься сік, і ми його можемо легко вичерпати за допомогою черпака (як показано у нашому відео).
Цей помідорно-перцевий сік можна використати для приготування борщу, голубців, тушкованої капусти. Якщо ви готуєте велику партію аджики «Заманиха» – у вас може вийти велика кількість соку. Його також можна законсервувати на зиму.
Помідорно-перцеву гущу, яка залишилася після відокремлення соку, ставимо на вогонь. Додаємо олію, цукор, сіль. Кип’ятимо на повільному вогні упродовж 30 хвилин, час від часу помішуючи.
Закладаємо аджику «Заманиха» у стерилізовані скляні банки. Закатуємо стерилізованими металевими кришками (стандартними чи твіст-офф, якщо ви використовуєте відповідні банки).
Перевертаємо банки вгору дном, ставлячи на кришки. Накриваємо рушничком. Даємо консервам можливість остигнути до самого ранку.
Уранці банки аджики «Заманихи» кладемо на місце постійного зберігання – на полиці чи антресолі у домі, у комору чи в льох.

Вихід консерв:
Із цієї кількості продуктів, які ми вказали вище у рецепті, у нас вийшли 3 банки аджики «Заманиха» місткістю 720 мл.

Смачного!
Автор відео-рецепту: Наталія Вишневська

Інші відео-рецепти дивіться на нашому каналі СонцеСад-YouTube

Насіння помідорів ви можете купити тут
Насіння перцю ви можете купити тут



LinkedIn
WhatsApp
Telegram