Лілійні дерева - гігантські лілії для вашого саду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
16.09.2020

⌂  Гігантські лілії, що досягають висоти 150- 200 см

  «Деревовидні лілії» — це дійсно гігантські лілії, що досягають висоти 150- 200 см і квіти сягають в діаметрі 10-20 см. Через їх величезний ріст їх ще називають «лілійними деревами» (однак ця назва з точки зору біології не коректна, бо насправді деревовидними лілії не можуть бути). Та все ж висота 2 метри - для лілії серйозна! Такої висоти лілії досягають на 3-й рік. (майте на увазі, що висота, вказана під квіткою - це висота при вигонці на перший рік, а до бажаних двох метрів Вам прийдеться почекати кілька років).  

⌂ Група гігантських лілій ОТ утворилася при схрещуванні східних і трубчастих лілій

  Це чарівна і пахуча група гігантських лілій ОТ утворилася при схрещуванні східних і трубчастих лілій. Вони також надзвичайно популярні серед лілій через свою ексклюзивність, витривалість та стійкість до сірої гнилі, яка так небезпечна для цибулин лілій. Потужні стебла "лілійного дерева", як стовбури дерев - пристосовані до підтримування такої великої кількості квітів, що виростає на них.
  Ростуть на одному місці від 3-х до 5-ти років. Ці гігантські, дивовижні квіти ефектно виглядають в групових посадках, і стануть окрасою вашого квіткового королівства. 

Купити цибулини лілійного дерева (ОТ-гібриди), можна тут

Читати ще:
Лілія – принцеса на горишині 
Загальні правила вирощування лілій
Амариліс. Яскраве диво в помешканні

LinkedIn
WhatsApp
Telegram