Жимолость – ягода здорового життя та молодості

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
09.09.2022

Про всі неймовірні цілющі властивості диво-ягоди жимолості, про її вітамінний склад та який це дохідний скарб слухайте у нашому аудіозаписі.

У даному подкасті з інтерв’ю з одним з найбільших експертів та жвавим популяризатором жимолості у Європі Тадеушем Кусібабом ви дізнаєтесь багато цікавого та корисного про жимолость.

А саме те, що в жимолості вітаміну С у 4 рази більше, ніж в полуниці чи апельсинах, а вітаміну А – в 8 разів більше, ніж у винограді чи яблуках. А антиоксидантами жимолость збагачена в 3 рази більше, ніж ожина чи малина. Ця диво-ягода захищає організм від вільних радикалів, які й провокують старіння. Тому експерт стовідсотково запевняє, що жимолость подовжує молодість. Також жимолость покращує роботу мозку, має антидіабетичні властивості, є гарною профілактикою онкозахворювань, призупиняє розвиток меланом, захищає від UVA и UVB-променів, які шкідливо впливають на шкуру та сприяють її фотостарінню.

Та й крім цього, ця диво-ягода ще й дуже смачна. Зберігає свої цілющі властивості при заморозці. Гарна жимолость й у вигляді джему, варення, вина, сиропу і начинки для кулінарії та випічки.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про жимолость, то натискайте ТУТ.

Жимолость є не лише їстівна, а й декоративна. Вона може прикрасити Вашу ділянку біля будинку. Детальніше про це розповіла Людмила Варлащенко, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Уманського національного університету садівництва розповість про переваги жимолості.

Смачні рецепти із жимолості вже на нашому сайті. Ви дізнаєтесь, як готувати настоянки, узвари, варення та сік із диво-ягоди.

Дивіться про сорти жимолості на нашому каналі в YouTube. 

Не пропустіть акції на сторінці в Facebook.

Також радимо підписатися на нашу сторінку в Instagram

LinkedIn
WhatsApp
Telegram