Кожний сорт актинідії — це інший дивовижний смак!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
25.04.2023

Диво-створіння природи з допомогою вмінь талановитих селекціонерів — деревця мініківі або актинідії. Коли приходить пора збору скарбів врожаю, неймовірно дивує ця рослина. Грона плодів змушують хилитися гілки тендітного деревця, але ж жоден з них не осипається — вони міцно тримаються й після того, як вже достигли й аж до настання справжніх морозів та самого часу їх збирання.

А який смак мають ці плоди! В залежності від сорту це може бути смак ківі чи ананасу, інжиру чи аґрусу, суниці, смородини чи винограду, солодких та кисленьких цукерок чи мармеладу.

Закортіло неодмінно мати таке диво-деревце у своєму садку — слухайте подкаст з описом сортів мініківі та порадами щодо вирощування актинідії та догляду за нею, збирання та зберігання її казково смачнючих плодів.

Побачити, як смачно виглядають у тому числі й у середині ти чи інші плоди різних сортів мініківі, запам’ятати назву сорту з найжаданішим смаком можна передивившись текстову версію статті тут

Ближче познайомитись з тропічними рослинами, плоди яких дарують міцне здоров’я та красу та які вже вирощують у нас в Україні, можна у наступній статті. А саме, трихозант, квітки якого тішать своєю витонченою красою, а плоди на смак спочатку нагадують огірки, а згодом кавун і хурму. Та момордики — екзотичні ліани з плодами схожими на заморські жовто-помаранчеві огірки.

Про іншу гостю вже з Північної Америки із соковими плодами з манговим смаком та цитрусовими нотками можна почитати у наступній статті.

Як виростити маракуйю у горщику на підвіконні, ви дізнаєтесь з цієї статті

Ще безліч приємних здивувань від нових знань вас чекає на нашому YouTube-каналі. 

Ваші очі засяють новим натхненням після відвідування нашої сторінки в Instagram.

Душевне спілкування у колі садівників та городників, багато приємних акцій від «СонцеСаду» та завжди нова цікава та корисна інформація —  все це ви знайдете на нашій сторінці у  Facebook

LinkedIn
WhatsApp
Telegram