Яблука з червоною м’якоттю — джерело вітамінів і краси

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.09.2022

Слухайте наш подкаст і дізнаєтесь чому червоном'якушні яблука вважають джерелом вітамінів і краси, та разом з експертом зможете обрати саджанці сортів для свого саду і смакувати цілющими фруктами вдома.

Червоном’якушні яблука завдяки своїм цілющим властивостям, невибагливості в догляді та незвично червоній серединці стають сучасним трендом в садівнивництві.

Про корисні властивості, особливості вирощування, сорти та родовід червоном’якушних яблук розповідає для «СонцеСаду» селекціонер з Поділля В’ячеслав Францішко. За словами експерта, батьківщиною яблук з червоною м’якоттю є Україна, де їх називають молодильними яблуками. Найстарішій червоном’якушній яблуні, яка росте на Хмельниччині, понад 100 років. Дослідники називають червоном’якушні яблука новітнім суперфудом, адже вони збагачені величезною кількістю цінних речовин, зокрема таких, як антоціани та антиоксиданти. Яблука з червоною м’якоттю успішно  експортують на світові ринки. 

Якщо Ви бажаєте прочитати статтю про корисні властивості яблук, то натискайте тут. 

Любов Болдижева, кандидат сільськогосподарських наук Інституту садівництва НААНУ поділилась із читачами «CонцеСаду» перевагами нових сортів яблунь української селекції. Ви дізнаєтесь, як і де правильно садити яблуні. 

Якщо Ви помітили на яблуні паршу, борошнисту росу, плодову гниль, філостиктоз,  бактеріальний опік чи іржу, то читайте нашу статтю, щоб знати, як подолати недугу. 

✔  На нашому каналі в YouTube, Ви маєте можливість переглянути корисні відео на тему яблунь: як садити, обрізати дерева, які препарати краще застосовувати проти шкідників. Не проходьте повз, підписуйтеся тут! 

  Нагадуємо, «CонцеСад» є також на Facebook. Щоденно Ви отримаєте цінні поради, корисні пости та шалені акції. Не пропустіть!  

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram