Персик та абрикос — переваги саду інтенсивного типу для кісточкових

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
19.07.2022

Про особливості догляду інтенсивного саду персиків та абрикос та методи боротьби зі шкідниками слухайте в нашому аудіоінтерв’ю з експертом Петром Далаковим

Сади солодких персиків та пахучих абрикос. Таку картину найчастіше можна побачити на півдні Україні. Однак нині досвід інтенсивного вирощування цих кісточкових культур використовують й інші регіони. Сад інтенсивного типу — характеризується високою технологічністю, продуктивністю, меншими витратами та вражаючою врожайністю.

Садівник з Одещини Петро Далаков розповів «СонцеСаду», що інтенсивне садівництво дає можливість не лише використовувати меншу площу, а економить пестициди та додає рентабельності. На півдні України експерт радить засаджувати ділянки персиками та абрикосами у осінній період. А от у більш північних регіонах, через ймовірність вимерзання, ліпше робити весняну посадку. При виборі саджанців найголовніше — звертати увагу на кореневу систему — чим більше коренів — тим краще.

Цікаво, що в середині серпня в інтенсивних садах слід закінчити підкормку саджанців. Якщо цього не зробити — рослина не встигне підготуватися до зими. До того ж садівник з Одещини радить в жодному разі не забувати — перший рік — рік регулярного поливу.

Слухайте інші аудіоінтерв’ю:

LinkedIn
WhatsApp
Telegram