Картопля виросте під соломою — і на городі, і в саду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.09.2022

Слухайте наш подкаст про спосіб вирощування картоплі під соломою, що дозволяє зекономити час на висапуванні бур’янів та підгортанні овочу. Своїм досвідом посадки картоплі під соломою ділиться з «СонцеСадом» Володимир із села Романівка на Тернопільщині.

Господар мріє зробити вирощування картоплі, яку в народі називають «другим хлібом», менш працезатратною і більш вигідною справою. Дід Кондрат, під цим псевдо знають Володимира користувачі YouTube-каналу, використовує для посадки та збору врожаю плоскоріз Фокіна і, що цікаво, садить картоплю навіть у міжряддях молодого саду.

Як садити картоплю під соломою, які сорти обрати для отримання щедрих урожаїв та як доглядати за нею, слухайте у нашому подкасті. І тоді вирощування улюбленого овоча стане для Вас, як для експерта: посадив і забув до осені.

Якщо Ви бажаєте прочитати статтю про посадку картоплі, то натискайте тут.

Про картоплю з фіолетовим, червоним та синім м’якушем та її методи вирощування, можете прочитати у нашій статті.

Про найпоширеніших шкідників та хвороби картоплі розповів «СонцеСаду» Микола Фурдига, кандидат сільсьпогосподарських наук, завідуючий лабораторією Інституту картоплярства НААН України. Ви отримаєте відповідь на питання: «Що робити, якщо картоплю уразила парша, чорна ніжка, фітофтороз, суха фузаріозна гниль?» 

Які мінеральні добрива краще всього вносити під картоплю, довідаєтесь у нашій статті.

Придбати мінеральні добрива можна на нашому сайті.

На нашому каналі в YouTube, Ви маєте чудовий шанс переглянути корисні відео на тему картоплі, а саме дізнатися про різні сорти: Констанс, Гренада, Коннект, Сорая, Маверік, Зоряна, Електра, Королева Анна, Санібель, Джелі, Рів’єра, Партнер. Хутчіш підписуйтеся тут! 

Окрім цього, «CонцеСад» є також на Facebook. Щоденно ми готуємо для Вас корисні пости зі статтями, цікаві відео та тижневі знижки. Тому підписуйтеся на нас! 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram