Королівський пурпур для принцес — французький Прованс на Житомирщині

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
09.09.2022

Про любов до романтичної краси, про турботу за казковим полем лаванди та про цілющі секрети аметистової квітки слухайте в нашому аудіозаписі.

«СонцеСаду» повідала свою історію створення чарівної краси з маленької насінинки власниця лавандового поля «Lavand_Anna» Анна Збінська. Як вона будучи при надії втілила у життя свою давню мрію — подарувати всім бажаючим білет в казку про французьких королев та їх маленьких принцес.

В інтерв’ю квіткова фея розповіла нам, яку чарівну користь має лаванда. В який саме час збирати квітки лаванди для приготування чаю чи саше, ефірної олійки чи сухоцвіту. Господиня лавандового поля поділилася своїм безцінним досвідом, як виростити красуню-лаванду на полі, біля вашого будинку чи у квітковому вазоні у квартирі. Який сорт лаванди обрати та як правильно садити кущики, підживлювати та поливати, обрізувати та готувати диво-квітку до зими. Як правильно ростити французьку казкову квітку так, щоб вона радувала многая літа своїм цвітінням.

А королева лавандового поля Анна та її чарівна принцеса-донечка Єва з радістю запрошують всіх помилуватися та зробити чарівні світлини на їх лавандовому полі у с. Костовиці Житомирської області.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про лаванду, то натискайте ТУТ.

Про різноманітні відтінки лаванди, які вирощує читачка «CонцеСаду» Марія, говоримо в іншому матеріалі. 

Про красу квітів Ви вже знаєте, а тепер перегляньте відео про лікувальні властивості лаванди.

Відео про різні культури знайдете на нашому каналі в YouTube.

Рекомендуємо перейти на нашу яскраву сторінку в Instagram.

Заходьте на Facebook і черпайте порцію корисної інформації.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram