Гумі — культура для лінивих і рекордсмен по аскорбіновій кислоті

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.03.2024

Гумі нині активно завойовує українські сади. Експерт по садівництву В'ячеслав Францішко у відеосюжеті ділиться своїм чудовим враженням від вирощування гумі на присадибній ділянці. Ця невибаглива і скромна рослина забезпечує всю родину досвідченого садівника безкоштовними ліками для профілактики багатьох хвороб.

Ця цікава ягода має японське походження і містить у собі 17 амінокислот з 20 основних. Корисні у цього дерева не лише ягоди, які варто їсти з кісточками, а також і листя.  Її смачні ягоди можна споживати протягом 1,5 місяців, адже плодоносіння розтягнене у часі і ягода довго зберігає свою свіжість.

Гумі – один з рекордсменів по кількості аскорбінової кислоти. По своїм якостям її можна зберігати у перетертому вигляді навіть без додавання цукру і потім тривалий час використовувати у оздоровчих цілях. Цінна ця ягода для людей, які вимушені постійно приймати препарати для розрідження крові. Ягода може стати безкоштовним замінником дороговартісних ліків.

Також садівник поділився порадами по вирощуванню гумі. Він вважає його ягодою для лінивих, адже буде рости, де би ви його не посадили. Якщо ви подбаєте і перші роки не дасте йому заглушитися бур'янами, то будете багато років з чудовим урожаєм незалежно від місця посадки: сонце, півтінь чи тінь. Пан В'ячеслав запевняє, що культура повністю пристосована до кліматичних умов всієї України і буде давати щедрі господарям урожаї.

 

 Добірку статей про гумі знайдете на нашому сайті.

  Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. 

  Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram