Про особливості вирощування груші розповідає глядачам «СонцеСаду» Наталія Гаврилець, заступник директора з наукової роботи Придністровської дослідної станції садівництва НААН України.
Ви давно мріяли посадити грушу, яку, зірвавши восени, зможете їсти навесні, при цьому вона збереже свою свіжість та соковитість? Рекомендуємо вам саджанці груші Яблунівська. Це зимовий сорт української селекції Придністровської дослідної станції садівництва НААН України.
«Груша Яблунівська є візитівкою нашої дослідної станції, - підкреслює фахівець. – У 1993 році вона завоювала срібну медаль у Штутгарті (Німеччина) під час наукової конференції та стала відомою за межами України». Чим Яблунівська груша підкорила іноземних садівників та селекціонерів дізнаєтесь, переглянувши наше відео.
Плодоносити молоді саджанці починають на 4-й рік після посадки. Великі, правильної форми груші з червоним бочком, які грайливо висять на гілках, приваблюють своїм зовнішнім виглядом. М’якуш груші Яблунівської дуже масляниста, вирізняється високими смаковими якостями (8,9 бала). Плоди дозрівають у кінці вересня на початку жовтня.
В який період після збору врожаю груша Яблунівська стає найсмачнішою? Який термін зберігання медових плодів? Як правильно зберігати грушу, щоб насолоджуватися смачним фруктом навіть у травні? Отримайте відповіді на ці запитання в нашому відеорепортажі.