Айву вважають теплолюбною культурою, хоч росте вона в різних регіонах України. При правильній посадці дерева, ви зможете насолоджуватися його красою та вітамінними плодами. Про особливості посадки айви розповідає глядачам «СонцеСаду» Олена Кіщак, доктор сільськогосподарських наук, завідуюча селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.
Посадку айви проводимо за тими ж правилами, що інших плодових дерев. Айва — культура слабо зимостійка та, за словами експертки, дуже вибаглива до ґрунтів.
Тому варто заздалегідь підготувати ділянку для саджанця. Посадкову яму готуємо з осені, заправляючи її родючою сумішшю. За зиму, запевняє фахівець, ґрунт ущільнюється, яма осідає і ранньою весною будуть комфортні умови для посадки й розвитку саджанця айви. Про розмір посадкової ями в родючих і піщаних ґрунтах, компоненти родючої суміші, яку додають під час посадки, їх співвідношення розповідає експерт у відео.
Як правильно розміщувати саджанець та захистити його від морозів, дізнаєтесь, переглянувши наш ролик. Коли найкраще садити айву восени та ранньою весною? Експертка запевняє, що айва така культура, яка добре приживається в різні строки садіння: у квітні та навіть у травні.
✔ Переходьте на сайт «СонцеСаду» в рубрику «Айва» і читайте цікаві статті про це екзотичне дерево.
✔ Про терміни посадки айви, правила обрізки та догляду читайте тут.
✔ Вагаєтесь, який сорт айви обрати для саду, тоді читайте статтю «Айва японська. Яскрава красуня в українських садах».
✔ Про корисні властивості айви, невибагливість у вирощуванні розповість матеріал «Незвичайна, звичайна айва».
✔ Більше відео про плодові дерева можна подивитися на YouTube-СонцеСад. Підпишіться на наш канал і будьте в курсі відеоновин!
✔ Придбайте саджанці айви на нашому сайті.
✔ Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Instagram, щоб якнайшвидше отримувати цікаву інформацію про рослини з постів.
✔ Стежте за акціями та знижками на сайт нашого магазину в розділі «Акції».