Цінними порадами з вирощування гострих перців під лампами та у відкритому ґрунті поділився з глядачами «СонцеСаду» досвідчений агроном, прихильник цієї пікантної культури Андрій Синиця.
Гострі перці – це універсальна приправа, яка здатна надати пікантної гостроти та зробити апетитною будь–яку страву: супи, салати, овочеве рагу, рибу, м'ясо або картоплю. Звичайно, можна купити готову приправу в супермаркеті, але цікавіше виростити перчик вдома на грядці чи підвіконні.
Експерт займається вирощуванням гострих перчиків понад 5 років і переконує, що зробити це може кожен, бо навіть на підвіконні перець гарно почуватиметься і плодоноситиме кілька років.
Надихніться цікавою розповіддю автора про свою «закоханість» в гострі перці. Чому вони дарують відчуття щастя та радості, коли їх з’їдаєш? Щоб відчути всю гостроту перцю, експерт радить з’їдати плід з перегородкою, тоді він у 10 разів гостріший. Кому варто обмежити себе в споживанні перців? Що робити, якщо ви випадкового затерли око руками, в яких тримали перці?
Дізнайтеся про тонкощі вирощування та догляду за рослинами від насінини до плоду під лампами та у відкритому ґрунті з нашого відеосюжету. Експерт зауважує, що перці люблять вологу, тому якщо в приміщенні сухе повітря, вони можуть «скидати» квіти. Які сорти гострих перців слід обрати для вирощування початківцям? Чи знали ви, що всі перці – багаторічні? «Я вирощував сорт, який росте 15 років!», – каже Андрій Синиця. Чому тривалість життя та плодоношення перчиків, вирощених під лампами, скорочуються? Які перші найшвидше вступають у вегетацію? До речі, найгостріша частина перців – насіння. З порадами від експерта ви зможете легко виростити гострі перці вдома.