Квасоля: вирощування, зберігання, захист від шкідників

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
03.12.2024

Українці здавна вирощують королеву бобових культур — квасолю. Як отримати якісний урожай цієї цінної харчової рослини та захистити її від хвороб і шкідників? Саме цією інформацією ділиться з аудиторією «СонцеСаду»    Василь Солонинка.

Найпоширенішим шкідником квасолі є пильщик. Часто зібравши, здавалося б гарні, здорові зерна квасолі, через певний час зберігання на ній з’являються чорні цяточки. Вони свідчать про ураження культури жучком пильщиком. Експерт зазначає, що шкідник заселяється у квасолі  ще в період цвітіння. Фахівець дає поради як ефективно боротися з пильщиком на різних сортах квасолі, зокрема заморожуючи її. Яку квасолю морозити свіжу чи суху? Скільки часу вона зберігається в морозилці, дивіться у відео. Захистіть свій город від ненажерливих іспанських рудих слимаків з порадами від експерта?

Скільки років квасоля може рости на одному місці?  Що таке повна сівозміна або вісім культур борщового набору? Які рослини найкраще використовувати для сівозміни? Коли збирати квасолю та як правильно її зберігати до наступного врожаю? Про все це дивіться у відеоінтерв’ю.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram