Квасоля: після яких культур краще сіяти, боротьба з хворобами і шкідниками

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.12.2022

Про попередників квасолі, хвороби, які вражають насіння і рослину під час вегетації та способи боротьби з ними розповідає для «СонцеСаду» Інна Темченко, завідуюча відділом лабораторії селекції сої та зернобобових культур Інституту кормів і сільського господарства Поділля.

А чи знали Ви, що квасоля в незначній кількості здатна накопичувати атмосферний азот і бути біологічним добривом для деяких сількогосподарських рослин. Які овочеві культури даватимуть гарні врожаї після квасолі і чому не варто її сіяти після бобових розповідає експерт.

Чому насіння квасолі уражується грибковими і вірусними інфекціями, зменшується стійкість культури до хвороб, якщо немає сівозміни? Які хвороби уражають квасолю в період вегетації?  Про все це розповідає експертка у нашому відео.

Отримайте поради фахівця щодо профілактики і боротьби з бактеріальними та вірусними захворюваннями квасолі. Дотримуйтесь рекомендацій експерта і Ви виростите здоровий і багатий урожай квасолі. Про шкідників цієї культури та як їх позбутися теж розповідає Інна Темченко.

В який період найкраще проводити обробку інсектицидом квасолю та чому, дізнайтеся з відео.

Що таке фумігація і яка користь від неї для зерна квасолі? Як доглядати за насінням культури після збору, щоб воно добре зберігалося і не пошкоджувалося шкідниками радить експерт. За кілька хвилин перегляду відео ви отримаєте безліч корисної інформації, щоб виростити щедрий урожай квасолі.

Коли і як краще сіяти насіння квасолі читайте у статті.

Про унікальність сорту квасолі Лімська, способи вирощування та корисні властивості можна дізнатися за посиланням ТУТ.

Якщо у Вас є проблеми зі здоров’ям, тоді в нагоді буде стаття «Квасоля — дієтичний овоч».

Полюбляєте виткі сорти квасолі. Все про її вирощування, догляд і способи збирання дізнайтеся з матеріалу «Витка квасоля — економна і щедра».

Про спаржеву квасолю читайте у статтях «Спаржева квасоля — ніжний смак і максимальна користь» та «Спаржева квасоля: вирощуємо не плоди, а "обгортку"».

Замовляйте улюблений сорт квасолі на сайті «СонцеСаду».

LinkedIn
WhatsApp
Telegram