Як доглядати за магнолією

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
03.11.2023

Вирощувати магнолію на своїй присадибній ділянці не складно. Це дерево скромне і терпляче, не конфліктує з сусідніми рослинами. Роман Палагеча, завідувач відділу інтродукції деревних і трав'янистих рослин ботсаду ім. О.В. Фоміна поділився спостереженнями вчених ботанічного саду з аудиторією «СонцеСаду».

Науковець розповів, що магнолії вирощені з українського насіння, які продають вітчизняні розплідники не складно, оскільки вони адаптовані до наших кліматичних умов і наголосив, що варто садити лише такі рослини та не варто ризикувати з заморськими привезеними новими сортами.

Фахівець звертає увагу на першочергове значення вибору правильного місця для посадки та пояснює, як це правильно зробити.

Магнолії – рослини вологолюби, тому вони потребують додаткового поливу та обов'язкового мульчування навколостовбурової зони. Як правильно це зробити, щоб захистити мичкувату кореневу систему рослини детально розповідається у відеоролику.

Як врятувати рослину від загибелі в спекотні літні дні? Які сорти краще підходять для присадибного вирощування? Які сорти можуть хворіти і як їх лікувати? Які види будуть найкращими сусідами для магнолії? Чи потребують ці дерева обрізки? На ці та інші питання відповідає науковець.

 

Добірку статей про магнолії знайдете на нашому сайті.

►Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram