Магнолія: вирощування та догляд

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
02.11.2023

Магнолія – один з найстаріших видів рослин на Землі та на сьогодні родина Магнолієвих налічує близько 240 видів. Більшість з них добре ростуть в кліматичних умовах України. Роман Палагеча, зав.відділу інтродукції деревних і трав'янистих рослин ботсаду ім. О.В. Фоміна розповів аудиторії «СонцеСаду», які сорти найбільш популярні в Україні, їх сортові особливості та правила посадки та догляду за ними.

Чи можна виростити магнолію в домашніх умовах і яке місце на ділянці найкраще підійде для цього жителя Південно-східної Азії ви почуєте у цьому відеосюжеті. Науковець покроково розповідає про вибір місця для посадки магнолії.

Як правильно підготувати посадкову лунку в залежності від типу ґрунту на вашій ділянці, як правильно поливати. Чому правильне мульчування вкрай важливе для життєдіяльності дерева – розповідає Роман Палагеча.

Під час посадки саджанця особливу увагу зверніть на заглиблення кореневої шийки. Ні в якому разі не можна її засипати. Цікаво, що для українських магнолій літня пора, навіть, важче переноситься, ніж зимова. І чому це так, ви почуєте під час перегляду.

Фахівець наголосив на важливості передзимової підготовки магнолій та які фактори негативно впливають на зимівлю цієї культури.

Скільки років вам доведеться чекати цвітіння, якщо ви посадите магнолію у своєму саду? – цей термін у великій мірі залежить від виду, різновиду чи гібриду і коливається від 6 років для сучасних гібридів до 15 років для чистих видових форм диких магнолій.

 

Добірку статей про магнолії знайдете на нашому сайті.

Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції». 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram