17 вересня. Можна висаджувати цибулю на зелень та часник, сіяти щавель.
Приділяємо увагу поливу та догляду за рослинами. Проводимо збір плодів на довге зберігання, збираємо насіння. Розпушуємо і перекопуємо грунт, видаляємо бур'яни. Проводимо посадку лісової суниці та полуниці. Сприятливий день для обприскування рослин від хвороб і комах, лікування кори дерев.
18 вересня припадає на неділю. Зрозуміло, що роботи на городі і в саду в цей день відсутні. Зате є час для огляду свого господарства і виношування планів надалі.
19 вересня. Проводимо посів і посадку різних озимих культур на городі, шпинат та іншу зелень в теплиці. Підживлюємо мінеральними і органічними добривами, внесимо компост. День добрий для посадки багаторічних квітів і троянд, малини, винограду.
✔ Не рекомендується садити цибулинні квіти і збирати картоплю.
В цей день, як і в наступний рекомендовано проводити осінню висадку плодових кущів — калини, шипшини, горобини, обліпихи, малини, смородини, аґрусу та інших ягідників. Також висаджуємо районовані сорти винограду.
20 вересня. Виконуємо ті ж роботи що і напередодні, а також пророщуємо насіння і проводимо поливи. А ще сіємо трави для утворення газонів та ґрунтопокривні рослини, підживлюємо декоративні та плодові дерева і кущі.
21 вересня, а також 22. Місячний календар вказує, що це зовсім несприятливі та безплідні дні, коли варто відмовитися від будь-якої діяльності в саду чи на городі.
Але можна проводити збір лікарських трав.
23 вересня. Календар радить садити декоративні квіти і дерева, але ✔ не рекомендує посадки будь-яких плодових рослин. Проводимо підживлення і удобрення грунту, боротьбу з хворобами і шкідниками. Час придатний для перенесення на постійне місце дерев та кущів. Але після цього треба ретельно доглядати за ними. У теплиці можна посіяти шпинат, перець, помідори, огірки, петрушку та цибулю.