Слухайте наш подкаст про найкращий метод вирощуванні картоплі в неродючих ґрунтах. Це — посадка її під соломою. У цьому переконалася сім’я Томи Лендел із Закарпаття, яка випробувала традиційні способи висаджування цього овоча на городі. Але зазвичай картопля виростала або дрібною, або взагалі не родила. У 1999 році господарі вперше посадили картоплю під соломою і не повірили своїм очам, коли отримали щедрий урожай бульби.
Про тонкощі посадки картоплі під сіном та переваги такого способу над традиційним саме для прохолодних регіонів України Тома Лендел ділиться з «СонцеСадом».
До того ж садіння картоплі під соломою пані Тома називає справою для лінивих, бо грядки не потрібно полоти і підгортати. А смакувати молодими овочами можна навіть у жовтні.
✔ Якщо Ви бажаєте прочитати статтю про посадку картоплі, то натискайте ТУТ.
✔ Якщо Ви, як справжні українець чи українка, обожнюєте насолоджуватися стравами із картоплі, то Вам, напевно, буде цікаво поринути у світ фактів про цей славетний овоч.
✔ Варто зауважити, що регулярне (за 4–7 днів) поливання значно підвищує урожайність. Картопля має два критичні періоди водоспоживання (коли дефіцит вологи спричиняє незворотні процеси в розвитку рослин). Які саме, читайте у нашій статті.
✔ Хочете куштувати перший урожай вже у квітні, а не влітку? Тоді прислухайтеся порад Софії Лященко, завідувачки відділу виробництва, зберігання і переробки Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук. Фахівець розповіла, як підготувати ділянку, якою має бути температура ґрунту та як потім доглядати за картоплею.
✔ Друзі, не забувайте відвідувати наш канал в YouTube! Ми ділимося інтерв’ю з експертами у сферах овочівництва, квітникарства та рослинництва загалом. Підписуйтеся на канал і будьте в курсі новинок.
✔ Окрім цього, «CонцеСад» має сторінку на Facebook. Там ми щоденно тішимо Вас корисними статтями та тижневими акціями. Чекаємо Вас!