Квітка часів динозаврів: відповіді експерта на цікаві питання про магнолії

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
21.09.2023

«СонцеСад» зібрав найнесподіваніші найцікавіші питання наших читачів та завітав у гості до одного з найкращих експертів з вирощування та догляду за граційними магноліями. Вийшло доволі захопливе інтерв’ю, яке ви можете прослухати у цьому подкасті:

Якщо раніше, щоб помилуватися дивовижним цвітом доісторичних граційних квіток магнолій, необхідно було відправлятися у подорож до ботанічного саду, то зараз кожен садівник може посадити у своєму саду таку красу. Достатньо дізнатися, за яких умов може здійснитися дане бажання та декілька секретів вирощування грандіозної заморської рослини.

З інтерв’ю ви дізнаєтеся де на планеті колись з’явилися магнолії та як же ж здійснювався процес їх запилювання, коли у світі ще не існувало бджіл. ►Як цінувалася в прадавні часи ця казкова квітка та які надзвичайно розкішні аромати магнолій існують. ►Як прискорити перше цвітіння магнолії та як створити сад безперервного цвітіння магнолій різноманітних видів та сортів, відтінків кольорів та ароматів. ►З якими рослинами краще поєднувати магнолії та що робити коли у красуні пожовтіли листочки чи навідалися шкідники.

Та ще багато корисної інформації щодо посадки та догляду за цією величною рослиною надав для читачів «СонцеСаду» завідувач відділу інтродукції деревних і трав'янистих рослин Ботанічного саду імені А. В. Фоміна Київського університету імені Т. Г. Шевченко, куратор найбільшої в Україні колекції роду Магнолія, Палагеча Роман Миколайович.

Якщо вам буде зручніше отримати дану інформацію у текстовому формати, переходьте за посиланням на насолоджуйтесь читанням.

Ознайомитися із найрозкішнішими сортами магнолій та дізнатися про їх основні особливості ви можете за наступним посиланням. 

Підібрати найпрекраснішу компаньйонку для магнолії – вічнозелену красуню сосну, обрати найпривабливіший за вашим смаком вид та навіть сорт ви зможете, поринувши у цю наповнену корисною інформацією статтю.

Скомпонувати найулюбленіші рослини у чудовий сад чи куточок релаксу та краси ви можете у не просто статті, а у справжньому мінікурсі з ландшафтного дизайну. 

Помилуватися витворами садового мистецтва читачів «СонцеСад» та показати красу вашого саду ви можете, ставши підписником нашої сторінки у  Facebook

Бути серед однодумців, тих хто знає цінність вміння виростити рослину своїми руками – це означає долучитися до нашої сторіночки в Instagram

А отримати нові знання у галузі садівництва за городництва ви завжди можете, завітавши на наш YouTube-канал. 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram