Як підготувати гортензії до зими, щоб зберегти кожну бруньку до весни та насолоджуватися чарівним цвітінням квітів влітку допоможуть рекомендації з подкасту від «СонцеСаду».
Гортензія – надзвичайний кущ, який закохує з першого погляду розкішним цвітінням та пишними, різнобарвними суцвіттями. Її називають квітка-семицвітка, бо може міняти колір суцвіть.
Усі барвисті, великолистові гортензії можуть змінювати колір: ніжно-рожеві, блакитні, малинові бузкові, кремові, фіолетові, крім білих. Як правильно приготувати розчин, щоб квіти втішали блакитно-фіолетовим або яскраво-рожевим відтінками, дізнаєтеся з аудіостатті.
Гортензія своєю вишуканістю стане окрасою будь-якого саду. Виростити квітку в своєму саду не складно. Вона не потребує особливого догляду, тому, дотримуючись наших рекомендацій, ваша гортензія квітуватиме все літо, створюючи чарівну атмосферу на клумбі.
Чому потрібно поливати гортензію восени та з якого віку обрізати рослину?
Якими добривами підживити квіти до морозів, щоб молоденькі пагони встигли дозріти, а коріння зміцніло. Якими препаратами здійснювати профілактичне обприскування для захисту від хвороб та шкідників?
Зазвичай розкішна гортензія витримує морози від -5 до -10°С! Проте краще вберегти квітучі кущі від холоду. На півночі України гортензію вкривають в листопаді, на півдні – в січні. Чим накривати та обгортати кущі гортензії восени розповість наше аудіо.