Цибуля — цариця столу

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.09.2021

Цибуля — найкращий лікар від багатьох хвороб. Тому звичайну ріпчас­ту цибулю широ­ко застосовують і для зниження рівня цукру в крові.

Столову ложку цибу­левого соку вживають двічі на день через 20 хвилин після їди. Цибу­левий сік знижує вміст цукру в крові завдяки дії інуліну. Із цибулі можна приготувати настій. Для цього ци­булину середньої величини дрібно ріжуть і заливають склянкою пере­вареної води кімнатної температу­ри. Витримують не менш як 2 го­дини, п'ють по третині склянки тричі на день за півгодини до їди.

Корис­но вживати печену цибулю — 1 ци­булину уранці або ввечері, за півго­дини до їди. Крім того, з цибулі го­тують настоянку на горілці (1:10). Настоянку приймають розведеною у воді двічі на день по 1 ч. л.

Не гре­буйте й іншими видами цибулі

Цибуля-батун. Вітаміну С у ній вдвічі більше ніжу ріпчастої цибулі. Вона сприяє зниженню кров'яного тиску і підвищенню еластичності ка­пілярів.

Цибуля-порей. Багата на міне­ральні солі, особливо калій. Вона активує обмін речовин.

Цибуля-шалот. Вона багата со­лями заліза, калію, кальцію, вітамі­нами групи В (у зелені - багато віта­міну С, каротину).

Цибуля-шніт. За кількістю та складом вітамінів — одна з найбільш цінних овочевих культур. У ній бага­то вітамінів групи В, РР, С, каро­тину, кальцію і заліза. Шніт дуже корисний для серцево-судинної системи.

 

Купити різні види цибулі

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Чуфа. Ці горішки земляні — і врожайні, і смачні
Чуфа, або земляний мигдаль найбільше популярна в Єгипті, Судані, Марокко, Італії, Іс­панії. «На чуфі можна добре зароби­ти», — стверджує Роман Шумік, який мешкає в селі Почапах, що на Волині
Цибуля. Лікарі теж хворіють
Хвороби цибулі та мотоди боротьби з ними
Цибуля: королеві поля — ретельний догляд
Без цибулі ані супу не звариш, ані салату не приготуєш. На кожній присадибній ділянці господарі садять цей пекучий корисний овоч.

Рекомендовані товари!