Напій із чорного горіха – український єгермейстер

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.03.2024

Як звичайній людині отримати користь від чорного горіха? Садівник із великим досвідом Михайло Костюк розповіли про ідею створення унікального алкогольного напою із американського (чорного) горіха.

Про користь чорного горіха знає вже багато хто і перераховувати його чесноти не будемо. Як ми можемо скористатися його цінними властивостями? Цим питанням постійно задається садівник Михайло Костюк. Детально поринаючи в мікробіологію пан Михайло намагався знайти шлях як максимально вивільнити корисні речовини: флаваноїди, танін, фітонциди і в незмінному вигляді передати в кінцевий продукт. При цьому, щоб не зіпсувати смак напою, щоб його було легко вживати, без відрази. Декілька українських виробників готують подібні напої, але смак не приваблює, а відштовхує.

Садівник вирішив звернутися до Михайла Дробка, спеціаліста по крафтовим дистилятам з фруктів та ягід. Озброївшись своїми знаннями і досвідом як технолога алкогольних напоїв, він створив чудовий базовий алкогольний напій, який тепер можна використовувати для створення інших цікавих напоїв, наприклад єгермейстера. І при цьому напій отримав м'який гарний смак.

Достойний уваги авторський купажований напій, лікерний виріб. Зараз розробляється лінійка лікувальних напоїв з ботанікалами, які привнесуть особливий смак та аромат напоям і при цьому будуть мати оздоровлюючий ефект. Додавання ягід, фруктів, калгану, звіробою, м'яти, перцевих трав, ялівцю та багатьох інших лікувальних та пряно-ароматичних речовин збагачує смак та арганолептику.

Чи можна виготовити побідні напої у домашніх умовах, почуєте під час перегляду відеосюжету.

 Замовити якісні саджанці чорного горіха можна на нашому сайті.

 Добірку цікавих статей про горіхи знайдете тут.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. 

Підписуйтеся також на YouTube-канал. Цікаві відео про чорний горіх можна подивитись за посиланням.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися у розділі сайту «Наші акції»

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram