Садимо айву — правильно

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
17.05.2023

Айву вважають теплолюбною культурою, хоч росте вона в різних регіонах України. При правильній посадці дерева, ви зможете насолоджуватися його красою та вітамінними плодами. Про особливості посадки айви розповідає глядачам «СонцеСаду» Олена Кіщак, доктор сільськогосподарських наук, завідуюча селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.

Посадку айви проводимо за тими ж правилами, що інших плодових дерев. Айва — культура слабо зимостійка та, за словами експертки, дуже вибаглива до ґрунтів.

Тому варто заздалегідь підготувати ділянку для саджанця. Посадкову яму готуємо з осені, заправляючи її родючою сумішшю. За зиму, запевняє фахівець, ґрунт ущільнюється, яма осідає і ранньою весною будуть комфортні умови для посадки й розвитку саджанця айви. Про розмір посадкової ями в родючих і піщаних ґрунтах, компоненти родючої суміші, яку додають під час посадки, їх співвідношення розповідає експерт у відео.

Як правильно розміщувати саджанець та захистити його від морозів, дізнаєтесь, переглянувши наш ролик. Коли найкраще садити айву восени та ранньою весною? Експертка запевняє, що айва така культура, яка добре приживається в різні строки садіння: у квітні та навіть у травні.

Переходьте на сайт «СонцеСаду» в рубрику «Айва» і читайте цікаві  статті про це екзотичне дерево.

Про терміни посадки айви, правила обрізки та догляду читайте тут

Вагаєтесь, який сорт айви обрати для саду, тоді читайте статтю «Айва японська. Яскрава красуня в українських садах». 

Про корисні властивості айви, невибагливість у вирощуванні розповість матеріал «Незвичайна, звичайна айва»

Більше відео  про плодові дерева можна подивитися на YouTube-СонцеСад. Підпишіться на наш канал і будьте в курсі відеоновин! 

Придбайте саджанці айви на нашому сайті

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Instagram, щоб якнайшвидше отримувати цікаву інформацію про рослини з постів.

Стежте за акціями та знижками на сайт нашого магазину в розділі «Акції».

LinkedIn
WhatsApp
Telegram