Персик Вайн Голд: кращого варення ніж з нього — немає

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
01.11.2023

Колись вирощування персиків для українців було досягненням лише окремих щасливчиків, хоча мрією багатьох. На сьогодні селекція наскільки пішла вперед, що навіть в кліматичних умовах Півночі України можна вирощувати чудові врожаї. У цьому відеосюжеті Любомир Стельмащук, помолог, консультант із вирощування кісточкових культур ділиться досвідом вирощування персику Вайн Голд в кліматичних умовах України.

Чим приваблює садівників сорт канадської селекції Вайн Голд?

Для експерта головним є крупноплідність, гарний колір плоду — насичений оранжевий з невеликим рожевим рум'янцем, тривале зберігання та безумовно, стабільна урожайність. Чудове поєднання для присадибного вирощування.

Чому цей сорт найчастіше використовують для технічної переробки відповідає автор у цьому сюжеті. Відомий садівник, пан Любомир має великий досвід у виготовленні персикового варення і варення з цього персика — найсмачніше.

Чому цей сорт найкраще підходить для домашнього вирощування, як отримати персики відмінних смакових якостей і що може погіршити смак, розповість у цьому відеосюжеті експерт.

 

► Замовити саджанці персику Вайн Голд можна за посиланням.

► Добірку статей про персики знайдете на нашому сайті.

Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції». 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram