Акція! Залучай своїх знайомих до «СонцеСаду» та отримуй неймовірний подарунок!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
16.08.2022
Залучай своїх знайомих до «СонцеСаду» та отримуй неймовірний подарунок∗!
 
Якщо Ви приведете своїх друзів до нас, то гарантовано отримаєте на вибір: 

або  саджанець найсолодшого сорту лохини Фіолент. Це новинка української селекції. Він має ароматні, солодкі з кислинкою ягоди однакові за розміром, масою 1,3 г, наділений оригінальним смаковим відтінком. Це надранній, морозо- та хворобостійкий сорт. Лохина Фіолент має високий рівень самоплідності.

або саджанець легендарного сорту гортензії метельчастої Vanille Fraise. Ви зможете виростити у себе на ділянці кущ кулястої форми, до 2 м висоти. Квітки гортензії білі, у міру відцвітання набирають рожево-червоного кольору. Вони зібрані в широко пірамідальні суцвіття до 30 см в діаметрі. Цвіте Vanille Fraise з липня по вересень. Цей сорт унікальний незвичайним забарвленням квітів, яке може бути на одному кущі білим і яскраво червоним.

Цікаво!
Скільки друзів Ви приведе — стільки подарунків отримаєте! 
Умови виконання акції:
1. Приведіть друга, який зробить замовлення товарів у «СонцеСад».
2. При оформленні друг має обов’язково вказати, хто рекомендував (ПІБ, адресу, телефон, по можливості код клієнта). При передплаті на пошті перешліть нам копію квитанції (поштою, імейлом, вайбером) та дані рекомендодавця (їх можна вказати і по телефону).
3. Рекомендовані друзі мають бути новими клієнтами, тобто раніше не замовляли в нас товар чи каталог.  До нових клієнтів не зараховуються особи, які проживають за одною адресою.
4. Кожен Ваш друг отримає подарунок зі своїм замовленням, а Ви – по подарунку  за кожного друга зі своїм наступним замовленням.
*Під подарунком  мається на увазі можливість придбання за 0,1 грн.
 
LinkedIn
WhatsApp
Telegram