Акція! Залучай своїх знайомих до «СонцеСаду» та отримуй неймовірний подарунок!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
12.12.2022
Друзів приведіть — подарунок отримайте!
 
Якщо Ви приведете своїх друзів до нас, то гарантовано отримаєте на вибір: 

або насіння екзотичної з неперевершеним смаком маракуї Дозрілий плід маракуї має кисло-солодкий ароматний смак, поєднує букет смаків — суниця, слива, абрикоса, персика, аґрусу одночасно. Вам точно сподобається, адже ця рослина ще і декоративна. Так, її можна як шпалерну культуру на веранді та подвір’ї.

або насіння цілющого індійського женьшеню. Ця лікарська рослина-афродизіак, яка чинить  позитивну дію на процеси дихання, серцево-судинну систему, гормональну активність людини. Ви відчуєте силу, енергію, покращите свій імунітет та подолаєте депресію, долає стрес.

або насіння найсмачнішого фізалісу серед усіх сортів — Queen of мalinska.  Він має смак солодкий із кислинкою та екзотичними фруктовими нотками. Присмак овочевий. Його їдять свіжим або готують за рецептами, як для фізалісу. Цей сорт невибагливий до умов вирощування. 

Цікаво!
Скільки друзів Ви приведе — стільки подарунків отримаєте! 
Умови виконання акції:
1. Приведіть друга, який зробить замовлення товарів у «СонцеСад».
2. При оформленні друг має обов’язково вказати, хто рекомендував (ПІБ, адресу, телефон, по можливості код клієнта). При передплаті на пошті перешліть нам копію квитанції (поштою, імейлом, вайбером) та дані рекомендодавця (їх можна вказати і по телефону).
3. Рекомендовані друзі мають бути новими клієнтами, тобто раніше не замовляли в нас товар чи каталог.  До нових клієнтів не зараховуються особи, які проживають за одною адресою.
4. Кожен Ваш друг отримає подарунок зі своїм замовленням, а Ви – по подарунку  за кожного друга зі своїм наступним замовленням.
*Під подарунком  мається на увазі можливість придбання за 0,1 грн.
 
LinkedIn
WhatsApp
Telegram