Цілющі властивості аґрусу: 15 причин посадити його в саду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
07.09.2022

Про 15 основних причин обов’язково вирощувати аґрус на своїй садовій ділянці слухайте в нашому аудіозаписі.

«СонцеСад» зібрав цінні знання про користь аґрусу для всіх та кожного, та має надію допомогти дізнатися з якими недугами справляється та в яких питаннях здоров’я несе користь цілющий аґрус.

Можливо Ви навіть не здогадувались який скарб росте у вас в саду. А якщо не росте, то Вам неодмінно захочеться швиденько знайти місце для нього на Вашій садовій ділянці. Тому що аґрус  зміцнює імунітет та допомагає швидко одужати, а також виводить солі важких металів з організму. Аґрус допомагає при анемії, порушенні обміну речовин, запаленні шкіри, геморої, при порушеннях менструального циклу у жінок та при загостренні простатиту у чоловіків, рекомендований для вживання дітям та літнім людям. Корисний для людей, які пережили інсульт чи інфаркт. Допомагає при хворобах нирок, печінки, сечового міхура. Аґрус містить багато корисних вітамінів та вкрай необхідних мікроелементів для повноцінного здоров’я.

Якщо Вас зацікавив аґрус з його корисними властивостями слухайте подкаст та дізнайтесь подробиці рецептів здоров’я з цим цінним інгредієнтом.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про цілющі властивості аґруса, то натискайте ТУТ

Якщо Ви вирощуєте аґрус, то певно зіштовхувались із борошнистою росою. Як побороти цю хворобу,читайте у новому матеріалі.

Будьте відмінною господаркою на кухні, приготуйте різні смаколики з аґрусу

Вже на нашій сторінці в YouTube є близько сотні крутих відео про різні культури. Переходьте та насолоджуйтеся на канал «СонцеСаду»

Чекаємо Вас і на Facebook! «СонцеСад» підготував вигідні ціни та дивовижні статті.  

LinkedIn
WhatsApp
Telegram