Золотий красень володар осені — гарбуз

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
29.12.2022

Осінь багата на неймовірний врожай і фруктів, і овочів. А завершальним акордом епопеї отримання дарів природи є гарбуз – багатий корисними вітамінами. Про всю користь вживання гарбуза та його правильні методи зберігання поділилася із «СонцеСадом» лікар-дієтолог Світлана Фус. Ми структурували цю корисну інформацію та з радістю презентуємо вам її у цьому аудіо-записі:

Низькокалорійний продукт, підходящий для раціону людей, які воліють позбутися лишніх кілограмів та тих, хто має цукровий діабет. Гарбуз чудодійним чином поліпшує зір, омолоджує та оздоровлює вашу шкіру, нормалізує роботу кишечника та сприяє детоксикації організму. Про це докладно розповіла у подкасті нам пані Світлана.

Також зупинилась на важливості правильно вживати та зберігати гарбуз так, щоб він залишив у собі всі цілющі властивості та корисні для нашого організму речовини.

!!! Однак, застерігаємо про можливість алергічних реакції у людей з непереносимістю помаранчевих продуктів.

Записати для себе важливі цифри та корисні дані, уважніше перечитати про цілющий вплив гарбуза на організм людини можна ТУТ. 

Як виростити велетенського гарбуза, який поб’є всі рекорди інших гарбузів-гігантів можна дізнатися з цієї статті

Неймовірно смачні та незвичайні рецепти з гарбуза, такі як гарбузове різотто та солодкі смачнючі оладки зберігаються ТУТ.

Цілющий фрукт дарунок кінця осені — хурма. Її виявляється легко виростити в своєму саду. Обрати сорт і врахувати всі вимоги заморської скарбнички вітамінів допоможе ця стаття

Нам є ще багато чим здивувати вас! Нові відео-інтерв’ю, цікаві розмови з експертами та безліч корисних порад ви будете отримувати ставши підписником нашого Ютуб-каналу.

Приємне товариство у «СонцеСаду» вас чекає на нашій сторінці у Instagram. Яскраві фото, інформативні відео та багато спілкування гарантуємо.

Більше акційних пропозицій, нових тем для обговорення, відео-зустрічей з секретами садівництва ви знайдете на нашій сторінці у  Facebook.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram