«Сад української мрії»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
22.09.2022
Про згуртованість учнів та викладачів освітніх закладів Чернігівщини та Житомирщини, їхню активну участь в акції по відновленню зелених насаджень у місті та області, знищених ракетами, снарядами і бомбами жорстокого російського ворога, слухайте з розповіді пані Світлани. Тепер саджанці плодових дерев та багаторічних квіткових рослин, подаровані «СонцеСадом», прикрашатимуть подвір’я освітніх установ Чернігівщини і Житомирщини.
 
«Сад української мрії». Під такою назвою на території Чернігівської та Житомирської областей проходить Всеукраїнська екологічна акція.
Ініціатором проведення благодійної акції став журнал «СонцеСад» та голова ГО «Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи», доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівського колегіуму» ім. Т. Г. Шевченка Світлана Потоцька.
 
Сьогодні, коли в нашій державі триває жорстока війна, кожен українець, наближаючи перемогу, своїми добрими справами робить маленький внесок у велике майбутнє рідної Батьківщини. Все буде Україна!
 
Якщо Ви хочете прочитати статтю про благодійну акцію, то натискайте ТУТ
 
Створити красу підвладно кожному! Священник Віктор Світельський дивує вже декілька років відвідувачів пишністю та креативністю свого саду. Родзинкою є саме поділ ділянки на кімнати французького, англійського, східного стилю тощо. Фото дійсно змусять затамувати подих, а історія надихне на посадку не однієї рослини так точно. Зацікавились? Тоді натискайте ТУТ
 
Які рослини краще підходять для вертикального дизайну розповість дизайнерка, кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри ботаніки Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова Юлія Назарчук. 
 
Цікаві відео про різноманітні рослини, Ви можете знайти на нашому каналі в YouTube.
Ми маємо сторінку також на Facebook. Підписавшись, Ви отримаєте запас корисних статей і пропозицій за низькими цінами. Чекаємо саме на тебе!
 
LinkedIn
WhatsApp
Telegram