Зелені огорожі — стильний контурінг саду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
12.09.2022

Як створити розкішний пейзаж немов у парку палацу на вашій садовій ділянці за допомогою зелених насаджень слухайте в нашому аудіозаписі.

Перед тим, як спроектувати ландшафтний дизайн вашого саду, запланувати облагородити господарський куточок, закрити ваші володіння від чужих очей та почати втілювати мрію — мати власний палацовий парк, прислухайтеся до порад експерта Олега Божка. Який спеціально для «СонцеСаду» та його слухачів та читачів зібрав та структурував цінну інформацію щодо найпопулярніших рослин, які можуть виступити в ролі зелених огорож, стін та живих архітектурних форм.

Залежно від бажаної висоти та ширини зеленої ширми, Ви можете обрати низькі рослини у ролі бордюрів, кущі середньої висоти — для зеленої огорожі, та високі рослини — для створення зелених стін фортеці або ж одягти стіну чи декоративну опору у зелену сукню рослин, що плетуться.

Враховуючи всі нюанси, окрім висоти та ширини кущів, такі як колір стебел, забарвлення листя, яскравість квітів та плодів рослин, підходящих для огорожі, ви можете чітко намалювати у своїй уяві готові композиції та втіли у реальність Вашу найцікавішу задумку.

Якщо Ви хочете прочитати статтю про зелені стіни та огорожі, то натискайте ТУТ

Як легко створити ландшафтний дизайн біля будинку з цілої низки рослин — відкривайте посилання. 

Наталія Нужина, кандидат біологічних наук, КНУ ім. Т. Шевченка назвала, які в’юнкі рослини можна використати для декору саду. 

Неймовірні відео з експертами представлені на нашому каналі в YouTube 

Акції щотижня нові чекають Вас на сторінці в Facebook.

Окрім цього, рекомендуємо  підписатися на нашу сторінку в Instagram. 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram