Чудо-ягода годжі — родичка помідора

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
01.09.2021

Ягоди годжі — легендарні ки­тайські ягоди довголіття, як і помідор, також з родини пасльо­нових — нині стали незамінною складовою щоденного харчового раціону багатьох людей. Сьогод­ні ми хочемо пояснити вам, чому слід вживати ягоди годжі щод­ня, навітьне не задля схуднення, а визначивши інші цінні властивості цього продукту.

1. Плід годжі відомий як «фрукт довголіття». Вживаючи його і насичуючи наш організм поліса­харидами та потужними антиок­сидантами, ми запобігаємо його передчасному старінню.

Відео: ГОДЖІ – антиоксидантна бомба!

Розповідає Михайло ЖУРБА, провідний інженер відділу акліматизації плодових рослин Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України.

2. Годжі дуже добре усуває вто­му і допомагає швидко відновити сили після будь-якої хвороби.

3. Той, хто їсть ягоди годжі, ви­глядає набагато молодшим за свій вік і має відмінну пам’ять.

4. Як адаптоген годжі допомагає організму пристосуватися до різ­них умов і протистояти стресу. Адже адаптогени задіюють резер­ви енергії, яка дає змогу впорати­ся з майже будь-якими трудно­щами.

5. Підтримує оптимальний рівень холестерину.

6. Нормалізує кров’яний тиск.

7. Годжі сприяє значному збіль­шенню кількості тестостерону в крові, внаслідок чого підви­щується лібідо (статевий потяг) як у чоловіків, так і у жінок.

8. Поліпшує якість сну.

9. Китайські лікарі використо­вують ці ягоди, як окремо, так і в поєднанні з іншими травами, для боротьби з кашлем та задишкою.

10. Усуває безпліддя.

⌂ Хімічний склад та харчова цінність годжі

Годжі — невибаглива рослина, яка прекрасно росте в українсь­ких умовах, а отже, можна не пла­тити великі гроші за чудо-ягоди з Тибету, а виростити їх у власно­му садку. Тож скористайтеся чу­додійними властивостями годжі і вирощуйте її біля вашого дому!

 

Купити саджанці годжі

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Годжі — ягода щастя, здоров'я та фінансового благополуччя
Як виростити понад кілограм ягід з одного куща? 25 запитань про вирощування годжі
Вирощуємо ґоджі — плід молодості та довголіття
«Це плід молодості і довголіття, їжа імператорів, скульптор целюліту і плоди віагри», — стверджує Дімітр Найденов. Іспанський досвід по догляду за ґоджі
Лимонник китайський. Ягоди вічної молодості
Посадка та лікувальні властивості лимонника

Рекомендовані товари!