Кріп — завжди молодий: як виростити кріп у себе на городі без проблем

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
13.04.2022

Кріп має короткий вегетаційний період, і продукцію скоростиглих сортів збирають уже на 18–20 день, що дає можливість отримувати зелені врожаї з ранньої весни до пізньої осені. Навесні кріп висівають дуже рано, як тільки з’явиться можливість вийти на грядки. Потім кріп висівають ще 3–4 рази з інтервалом 20–25 днів. Що потрібно врахувати, щоб виростити кріп у себе на ділянці, розкажуть експерти «СонцеСаду».

Чому кріп довго сходить

А секрет у тому, що насіння цієї рослини містить дуже багато ефірних олій, які заважають проникненню води до зародку. Тому сходи з’являються через 20-25, а іноді й через 35 днів. Аби їх не заглушили бур’яни, підсівайте в рядки редиску чи салат, які «позначать» їх для вчасного прополювання. Найкраще ж висівати кріп кількома етапами — і рано навесні, і пізніше, і навіть на зиму (до настання стійких холодів, а коли вдарять морози — накрийте рядки шаром мульчі).

Аби сходи кропу не заглушили бур’яни, підсівайте в рядки редиску 

⌂ Фото: Аби сходи кропу не заглушили бур’яни, підсівайте в рядки редиску

 

Як правильно сіяти кріп і доглядати його

При підзимових і весняних посівах кропу у нього формується добре розвинена вегетативна маса. За високих температур він швидко випускає «парасольку», його зелень стає грубою і волокнистою. Крім того, у спеку кріп активно поїдають шкідники, верхівки і листочки рослини скручуються і стають непридатними для вживання.

Увага!

Оскільки зеленні культури не можна обробляти хімічними засобами захисту, треба вдаватися до безпечних методів.

Безпечні методи захисту кропу:

 

Методи профілактики хвороб кропу

Для обробки кропу застосовуйте лише безпечні методи

⌂ Фото: Для обробки кропу застосовуйте лише безпечні методи

Купити насіння кропу

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Сіємо зелень восени
Деякі овочеві культури можна сіяти восени, під зиму. Тоді свіжа зелень, стійка до хвороб і шкідників, з'явиться на вашому столі на 10–15 днів раніше
Петрушка. І вершки, і корінці — на благо
Це надзвичайно цінна ароматично-смакова та лікарська культура. Крім того, знаючи технологію її вирощування, можна отримати непоганий прибуток
Секрети надзвичайних урожаїв городини
Як правильно засадити присадибну ділянку та отримати щедрий урожай

Рекомендовані товари!