Календар за Місяцем 26-2 травня

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
26.04.2021

26-27 квітня  Несприятливими є обрізка дерев і чагарників; прищіпка та пасинкування овочевих рослин; щеплення.

 Проріджуємо сходи, прополюємо, підгортаємо, мульчуємо. Боремося з бур'янами і шкідниками.

26  квітня Висаджуємо розсаду цвітної і пізньої капусти, вкорінюємо живці. Саджаємо картоплю.

27  квітня Прибираємо садово-городні ділянки від рослинного сміття.

28-29 квітня  Посів на розсаду і висадка розсади томатів, перцю, баклажанів, огірків. Кореневе і особливо позакореневе підживлення рослин. Боротьба зі шкідниками надземних частин рослин. Посів і посадка декоративних квітучих і витких рослин. Живцювання. Посадка саджанців фруктових та ягідних рослин. Перекопка, розпушування, підгортання. Обрізка саду; пасинкування; видалення вусів у суниці; видалення порослі та хворих рослин.

30  квітня Посів і посадка коренеплідних рослин та однорічних квітів. Боротьба з бур'янами і проріджування сходів. Внесення в ґрунт препаратів для профілактики і лікування хвороб коренів. Знищення шкідників, що мешкають в ґрунті. Стимулювання коренеутворення овочевих культур внесенням в ґрунт органічних добрив і препаратів. Замочування насіння. Посадка підщеп для подальшого перещеплення. Посів бобових і зернових. 

1  травня Посів і посадка коренеплідних рослин. Боротьба з бур'янами і проріджування сходів. Внесення в ґрунт препаратів для профілактики і лікування хвороб коренів. Знищення шкідників, що мешкають в ґрунті (капустянка, дротяники, нематода і ін.). Стимулювання коренеутворення овочевих культур, особливо коренеплідних рослин, внесенням в ґрунт органічних добрив і препаратів. Замочування насіння. Кореневе та позакореневе підживлення рослин. Посадка підщеп для подальшого перещеплення. Посів і посадка дерев та кущів. Посів бобових і зернових.

2 травня - Світле Христове Воскресіння, Великдень. Православні в цей день утримуються від роботи.

Купити насіння овочів тут

LinkedIn
WhatsApp
Telegram