Календар робіт за Місяцем 17–23 січня 2022 року

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
13.01.2022

17 січня. Посів на розсаду білокачанної капусти. Підживлення декоративних квітучих та овочевих культур у стадії цвітіння. Полив розсади та кімнатних рослин. Пересадка домашніх квітів. Збір з дерев павутинних коконів та муміфікованих плодів.

 

18 січня. Не рекомендується проводити підживлення мінеральними добривами.

Посів та висадка розсади томатів, перцю, баклажанів, партенокарпічних огірків у закритий ґрунт. Посів салату, гірчиці, шпинату, мангольду, кропу, редиски. Вигонка зелені цибулі. Кореневе підживлення розсадних культур органічними добривами. Перевірка насіння на схожість. Зимові щеплення. Захист саду від гризунів, розкладка отруєних приманок.

 

19 січня. Хрещення Господнє (Святе Богоявлення). Віряни в цей день утримуються від роботи.

 

20 січня. Внесення рідких кореневих підживлень. Приготування ґрунтосумішей. Замочування та пророщування насіння. Вигонка коренеплодних рослин для отримання свіжої зелені (буряк, селера, коренева петрушка та ін.). Посів кореневого селери на розсаду. Перевірка живців, закладених на зберігання.

 

21-22-23 січня. Не рекомендується поливання та підживлення домашніх квітів.

21 січня. Посів та висадка розсади томатів, перцю, баклажанів та партенокарпічних огірків для подальшого вирощування в теплиці, що обігрівається.

22 січня. Захист рослин від шкідників, що мешкають у ґрунті. Профілактика та лікування інфекційних захворювань коріння.

23 січня. Посів однорічних і багаторічних квітів на розсаду, а також посадка та рослин, що мають вуса.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram