Акція! Суперподарунки на вибір!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
03.03.2023
Ви разом із нами вже довгий період і точно отримували подарунки. Ми хочемо, щоб і ви, і ваші друзі мали їх ще більше! 
 
Тому приведіть друзів до "CонцеСаду" і гарантовано отримайте подарунок* на вибір: 
 
 або набір "Зелень". До комплекту входять всім необхідні рослини: салат, базилік, петрушка, рукола, шпинат, мангольд. Ви зможете насолоджуватися домашньою зеленню цілий рік, адже врожай допоможе не лише пригостити родину, а ще й заморозити на зиму. Зелень зміцнює імунітет.  Її регулярне вживання допомагає зміцнити імунітет і підвищити захисні сили організму. Науково доведено, що організм набагато активніше чинить опір вірусам та інфекціям, якщо в раціоні присутня свіжа зелень.
або набір "Борщовий". Справжній українець обожнює не лише їсти борщ, а ще й готувати його. Аби страва вийшла по-справжньому смачною, рекомендуємо виростити овочі на власній ділянці. Ми зібрали спеціально для вас насіння буряка, капусти, моркви, квасолі, цибулі, перцю, томату та кропу в одному наборі, аби зекономити час на пошук і обирання. Сійте, збирайте та смакуйте! 
або набір однорічних квітів "Казковий двір". Ви отримаєте 5 пакетиків різних красивих однорічних квітів. Ви створите таку казкову ділянку біля свого будинку, маленький куточок ботсаду, що сусіди точно будуть заздрити. 
Цікаво!
 
Скільки друзів Ви приведе — стільки подарунків отримаєте! 

Умови виконання акції:

1. Приведіть друга, який зробить замовлення товарів у «СонцеСад».
2. При оформленні друг має обов’язково вказати, хто рекомендував (ПІБ, адресу, телефон, по можливості код клієнта). При передплаті на пошті перешліть нам копію квитанції (поштою, імейлом, вайбером) та дані рекомендодавця (їх можна вказати і по телефону).
3. Рекомендовані друзі мають бути новими клієнтами, тобто раніше не замовляли в нас товар чи каталог.  До нових клієнтів не зараховуються особи, які проживають за одною адресою.
4. Кожен Ваш друг отримає подарунок зі своїм замовленням, а Ви – по подарунку  за кожного друга зі своїм наступним замовленням.
 
*Під подарунком  мається на увазі можливість придбання за 0,1 грн.
 
LinkedIn
WhatsApp
Telegram